|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Metal | Rozmiar: | 55,6*17,1*9,2mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Czarny pistolet | Błysk w środku: | PCBA USB A + TYP C |
| Część USB: | USB 2.0 i USB 3.0 | Marka IC: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE itp |
| Logo: | Laserowe lub drukowane | Gwarancja: | 1 rok |
Czarny USB 3.0 z portem Type C, kompatybilny z telefonem i komputerem, 256 GB, 512 GB, 1 TB
FunkcjaofTyp C USB:
Porty USB typu C są dobre do użytku z komputerem i telefonem, te kształty są używane przez Type C, a także mają port UBS A.
Pomagamy klientom bezpłatnie przesyłać dane, możemy bezpłatnie wspierać klientów w laserowym logo.
Użycie USB typu C jest bardzo proste i wygodne do użytku z telefonem.
Komputery z portem typu C również mogą z niego korzystać.
Może być używany do przechowywania zdjęć, danych i obrazów, o powierzchni zaledwie 1 cm kwadratowego, łatwy do przenoszenia,
nadaje się do bezprzewodowego przetwarzania danych i mobilnego biura, znacznie poprawiając wydajność i czyniąc życie ludzkie wygodniejszym.
Logo laserowe i nadrukowane na korpusie mogą być wykonane zgodnie z życzeniem klienta.
Ten korpus USB ma 4 kolory: Rose Gold, Black, Gun Black, Silver, można również dostosować kolor korpusu.
Czarny kolor to galwanizacja powierzchni.
Szybkie szczegóły pamięci USB typu C:
| Numer artykułu | OTG-0096-Gun Black |
| Pojemność pamięci | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Kolor korpusu | Rose Gold, Gun Black, Black, Silver |
| Materiał | Metal |
| Logo | Laser, Druk |
| Rozmiar | 55,6*17,1*9,2 mm |
| Port USB | TYP C i USB A |
| USB | USB 2.0 i USB 3.0 |
| MOQ | 1 sztuka może pomóc w wykonaniu logo laserowego |
| Wewnętrzna pamięć flash | PCBA USB + TYP C |
| Marka chipów | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Nazwa układu scalonego | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, itp. |
| Test chipów | Wszystkie przeszły test H2 (chip klasy A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROSH |
| Prędkość zapisu | USB 2.0 4-10 MB/s USB 3.0 10-30 MB/s |
| Prędkość odczytu | USB 2.0 20-50 MB/s USD 3.0 80-100 MB/s |
| Retencja danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura otoczenia | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| System operacyjny | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
| Standardy pojemności i prędkości produktu | |||||||
| 1. Standardy pojemności i prędkości produktu: | |||||||
| Pojemność | Najwyższa | Najniższa | Format | Prędkość USB 2.0 | Prędkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Zapis | Odczyt | Zapis | Odczyt | ||
| 64 MB | 63 MB | 58 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 4 MB-10 MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 4 MB-10 MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 4 MB-10 MB | ||
| 512 MB | 505 MB | 470 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 8 MB-15 MB | ||
| 1 GB | 1008 MB (0,98 GB) | 950 MB | FAT | 3 MB-8 MB | 9 MB-15 MB | ||
| 2 GB | 2008 MB (1,98 GB) | 1800 MB (1,75 GB) | FAT | 3 MB-8 MB | 9 MB-15 MB | ||
| 4 GB | 4008 MB (3,91 GB) | 3800 MB (3,71 GB) | FAT32 | 3,5 MB-8 MB | 10 MB-16 MB | ||
| 8 GB | 8100 MB (7,91 GB) | 7600 MB (7,42 GB) | FAT32 | 3,5 MB-8 MB | 12 MB-16 MB | 12 MB-20 MB | 30 MB-50 MB |
| 16 GB | 15360 MB (15 GB) | 14800 MB (14,4 GB) | FAT32 | 4 MB-9 MB | 12 MB-17 MB | 12 MB-20 MB | 30 MB-50 MB |
| 32 GB | 32256 MB (31,5 GB) | 29500 MB (28,8 GB) | FAT32 | 4 MB-9 MB | 12 MB-17 MB | 12 MB-20 MB | 30 MB-50 MB |
| 64 GB | 64512 MB (63 GB) | 58990 MB (57,6 GB) | FAT32 | 6 MB-10 MB | 12 MB-20 MB | 15 MB-30 MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976 MB (124 GB) | 118784 MB (116 GB) | FAT32/NTFS | 10 MB-15 MB | 15 MB-20 MB | 20 MB-35 MB | 60 MB-90 MB |
| 256 GB | 257000 MB (250 GB) | 236800 MB (231 GB) | FAT32/NTFS | 15 MB-20 MB | 20 MB-25 MB | 30 MB-40 MB | 70 MB-100 MB |
| 512 GB | 513800 MB (500 G) | 482400 MB (471 GB) | FAT32/NTFS | 15 MB-20 MB | 20 MB-25 MB | 35 MB-45 MB | 70 MB-100 MB |
| 1 TB | 127600 MB (1000 G) | 962600 MB (940 GB) | FAT32/NTFS | 15 MB-20 MB | 20 MB-25 MB | 40 MB-50 MB | 80 MB-100 MB |
| 2. Uwaga | |||||||
| 1) Powyższe treści referencyjne, klient kopiuje plik zamówienia, wykorzystana przestrzeń będzie określana zgodnie z rozmiarem pliku klienta. | |||||||
| 2) Porównanie dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w granicach 50 KB, wskaźnik wad nie powinien przekraczać 5%, więcej niż wadliwe. | |||||||
| Normalne kształty bez logo | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 2-3 dni | 3-4 dni | 4-5 dni | 6-8 dni | 9-10 dni |
| OEM LOGO na normalnych kształtach | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 3-4 dni | 4-5 dni | 5-7 dni | 8-10 dni | 10-12 dni |
| OEM kształty z materiału PVC otwieranie formy | |||||
| Otwieranie formy modelu PVC na próbki czas 3-5 dni | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 7-8 dni | 8-10 dni | 10-12 dni | 14-15 dni | Do negocjacji |
Proces testowania chipów flash
1. Test chipów
2. SMT
3. Odrywanie
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Test H2
7. Formatowanie
8. Druk / Laser
9. Montaż
10. Test pojemności
11. Czyszczenie / QA
12. Pakowanie
Przewodnik po składaniu zamówienia
1. Wybierz kształty
2. Potwierdź pamięć i ilość
3. Prześlij nam szczegóły OEM
4. Przygotujemy ofertę i projekt graficzny
5. Potwierdzenie ceny
6. Wyślij podpisany rachunek i dokonaj 30% zaliczki
7. Wykonaj rzeczywistą próbkę
8. Zatwierdzenie próbek
9. Produkcja masowa
10. Inspekcja QC
11. 70% salda przed wysyłką
12. Wysyłka
13. Uzyskaj obsługę posprzedażną towarów
Szablon z LOGO: T / T 3-4 dni po zapłacie
Ilość: 1000 -5000/sztuka Czas dostawy: 4-6 dni roboczych (z LOGO plus 2 dni);
Ilość: 5000 -10000/sztuka Czas dostawy: 6-8 dni roboczych (z LOGO plus 3 dni);
Ilość: 10000 -30000/sztuka Czas dostawy: 15 dni roboczych (z LOGO plus 4 dni)
Jak złożyć zamówienie:
1. Wybierz swoje style
Najpierw upewnij się co do szczegółów produktów, takich jak Model, Kolor, Sposób druku, Opakowanie i Ilość. W przypadku zamówień niestandardowych prześlij nam swoje szczegóły (pliki logo prosimy przygotować w formacie AI).
2. Wycena produktów
Zaoferujemy Ci cenę zgodnie z Twoimi szczegółami, ponieważ cena chipów flash jest niestabilna, więc każda oferowana cena jest zazwyczaj ważna tylko przez jeden tydzień, największa ilość ceny może być negocjowana.
3. Zamówienie zakupu i potwierdzenie
Po potwierdzeniu ceny i projektu graficznego oraz wszystkich szczegółów, wyślemy Ci fakturę do potwierdzenia, po potwierdzeniu faktury prosimy o wpłacenie 30% zaliczki.
4. Produkcja próbek
Zazwyczaj próbka jest wysyłana w postaci zdjęć o wysokiej rozdzielczości do potwierdzenia, po zatwierdzeniu zdjęć próbek możemy rozpocząć produkcję masową i podamy rzeczywisty czas wysyłki towarów masowych po zatwierdzeniu próbek.
5. Warunki płatności
Płatność może być dokonana przelewem bankowym T/T, gotówką, West Union, PAYPAL i Alipay, 30% zaliczki wpłaconej po potwierdzeniu zamówienia i 70% salda zapłaconego przed wysyłką.
6. Warunki wysyłki
W przypadku USB większość jest wysyłana ekspresowo, jeśli przez naszego spedytora ekspresowego, podamy koszt frachtu w momencie oferty, opłata za fracht jest przenoszona na nas razem z fakturą, można również użyć własnego konta ekspresowego lub spedytora do wysyłki.
W dużych ilościach można wybrać transport lotniczy lub morski.
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928