|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Metal | Pamięć: | 128 GB/256 GB |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Kolor złoty i czerwony | Logo: | Druk i laser |
| Port USB: | USB 2.0 i USB 3.0 | Chipy flashowe: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron itp |
| Zapisz dane: | Ponad 10 lat | Marka IC: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE itp |
| Podkreślić: | Metalowy dysk flash USB CE,metalowy dysk flash USB 128 GB,dysk flash USB w kształcie królika 3.0 |
||
Metalowy pendrive USB w kształcie królika128 GBGraed A Chip 80MB/S Standard europejski
Zalety metalowego dysku flash USB w kształcie Ribbit:
Ten metalowy dysk flash USB w kształcie Ribbita ma naprawdę urocze kształty.
Zarówno USB 2.0, jak i USB 3.0 mogą to zrobić.
Twarz jest bardzo ładna, można dostosować logo OEM.
Na górze znajduje się otwór, w którym można umieścić brelok do kluczy.
Tworzymy pamięć flash USB o pojemności 1 TB i 512 GB, która jest prawdziwą i pełną pamięcią.
Metalowy korpus USB ma mały otwór, w którym można również umieścić brelok do kluczy.
Jakość błysku jest stabilniejsza i bardzo szybka.
Szybkie szczegółowe informacje na temat metalowego dysku flash USB w kształcie Ribbita:
| Nr artykułu | M-0166 |
| Pojemność pamięci masowej | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor nadwozia | Metal jest srebrny, plastik może dostosować kolor |
| Tworzywo | Metal, którego powierzchnia jest szczotkowana i błyszcząca |
| Logo | Laser/druk, wszystko można dostosować |
| Rozmiar USB |
55*30*7MM |
| Marka chipsów | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE itp |
| Marka IC | Alcor/Chipsbrand/SMI itp |
| Próba chipsów | Wszystkie przeszły testy H2 (chip Graed A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROHS |
| Szybkość pisania | W górę niż USB 3.0 50-80MB/S |
| Szybkość czytania | W górę niż USB 3.0 80-100MB/S |
| Przechowywanie danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura otoczenia | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| Operacyjny | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Standardy wydajności i prędkości produktu | |||||||
| 1. Standardy wydajności i szybkości produktu: | |||||||
| Pojemność | Najwyższy | Minimum | Format | Szybkość USB 2.0 | Szybkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Pismo | Czytanie | Pismo | Czytanie | ||
| 64 MB | 63 MB | 58 MB | TŁUSZCZ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115 MB | TŁUSZCZ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | TŁUSZCZ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505 MB | 470MB | TŁUSZCZ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008 MB (0,98 GB) | 950 MB | TŁUSZCZ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008 MB (1,98 GB) | 1800 MB (1,75 GB) | TŁUSZCZ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008 MB (3,91 GB) | 3800 MB (3,71 GB) | FAT32 | 3,5 MB–8 MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100 MB (7,91 GB) | 7600 MB (7,42 GB) | FAT32 | 3,5 MB–8 MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360 MB (15 GB) | 14800 MB (14,4 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256 MB (31,5 GB) | 29500 MB (28,8 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512 MB (63 GB) | 58990 MB (57,6 GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128 GB | 126976 MB (124 GB) | 118784 MB (116 GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000 MB (250 GB) | 236800 MB (231 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB (500G) | 482400 MB (471 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB (1000G) | 962600 MB (940 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Uwaga | |||||||
| 1) Powyższa treść referencyjna, kolejność plików kopii klienta, wykorzystywane miejsce zostanie określone zgodnie z rozmiarem pliku klienta. | |||||||
| 2) Test porównawczy dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w granicach 50 KB, wskaźnik defektów nie powinien przekraczać 5%, więcej niż zły. | |||||||
| Ustawienia funkcji dysku USB: | |||||
| System operacyjny | Czytanie | Przesyłanie plików | Autoodtwarzanie | Partycja USB | Hasło |
| Windows 7 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows 8 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows 10 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows 11 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows Vista | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows XP | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Linuksa | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Uniksa | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| MacOS | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Samochód | Tak | NIE | NIE | NIE | NIE |
| Głośnik | Tak | NIE | NIE | NIE | NIE |
| telewizja | Tak | NIE | NIE | NIE | NIE |
| Projektor | Tak | NIE | NIE | NIE | NIE |
| Z maszyną USB | Tak | NIE | NIE | NIE | NIE |
Proces testowania chipów Flash
1. Test żetonów
2. SMT
3. Pielenie
4. Kontrola PCBA/UDP
5. NARZĘDZIE MP
6. Test H2
7. Sformatuj
8. Druk / Laser
9. Złóż
10. Pojemność testowa
11. Jasne / kontrola jakości
12. Pakowanie
Złóż wskazówki dotyczące zamówienia
1. Wybierz kształty
2. Potwierdź pamięć i ilość
3. Dane OEM przesyłane do nas
4. Wykonujemy ofertę i grafikę
5. Cena potwierdzona
6. Wyślij podpisaną fakturę i dokonaj 30% zaliczki
7. Zrób rzeczywistą próbkę
8. Próbki uzyskują akceptację
9. Produkcja masowa
10. Kontrola jakości
11. 70% salda przed wysyłką
12. Wysyłka
13. Uzyskaj usługę sprzedaży towarów
Jak złożyć zamówienie:
1. Wybierz swój styl
Najpierw sprawdź szczegóły dotyczące produktów, takie jak model, kolor, sposób druku, opakowanie i ilość. Dostosuj, prześlij nam swoje dane (pliki logo wykonane przez sztuczną inteligencję).
2. Wycena produktów
Zaoferuj cenę zgodnie ze swoimi danymi, ponieważ cena żetonów flash jest niestabilna, więc każda oferowana cena jest zwykle ważna tylko przez tydzień, można omówić cenę największej ilości.
3. Zamówienie i potwierdzenie
Po potwierdzeniu ceny, grafiki i wszystkich szczegółów, wyślemy Ci fakturę do potwierdzenia, po potwierdzeniu faktury i prosimy o wpłacenie 30% depozytu.
4. Produkcja próbek
Zwykle próbka robi bardzo wyraźne zdjęcia, które potwierdzasz. Po zatwierdzeniu przykładowych zdjęć możemy rozpocząć masową produkcję, a po zatwierdzeniu próbek podamy rzeczywisty czas wysyłki towarów masowych.
5. Warunki płatności
Płatność można dokonać za pośrednictwem T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL i Alipay, 30% depozytu wpłaconego po potwierdzeniu zamówienia i 70% salda wpłaconego przed wysyłką.
6. Warunki wysyłki
W przypadku Usb większość przesyłek ekspresowych jest przesyłana ekspresowo, jeśli za pośrednictwem naszego ekspresowego spedytora podamy Ci koszt frachtu w momencie składania oferty, opłaty za fracht są przekazywane nam razem z fakturą, możesz również skorzystać z konta ekspresowego lub przesłać dalej, aby wysłać.
W dużych ilościach możesz wybierać drogą powietrzną lub morską.
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928