|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Metal + Plastik | Rozmiar: | 54*23*9MM |
|---|---|---|---|
| Kolor: | srebrny z matowym | Część USB: | USB 2.0 i USB 3.0 |
| Błysk w środku: | Karta TF | Marka IC: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE itp |
| Logo: | Laserowe lub drukowane | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | Dysk flash USB ODM,dysk flash USB z kartą TF |
||
3 w 1 Pendrive USB Pendrive Android iPhone USB - Wszystko łatwe w użyciu
Zaleta Pendrive USB OTG do telefonu komórkowego, iPhone'a:
Pendrive USB OTG nadaje się do użytku z komputerem i telefonem, ten kształt jest dostępny dla telefonów z systemem Android i iPhone.
Pendrive USB 3 w 1, dobry w użyciu.
Pomagamy klientom bezpłatnie wgrywać dane, możemy bezpłatnie wspierać klientów w laserowym logo.
Wprowadzenie pendrive'a USB OTG do telefonu komórkowego, iPhone'a:
| Numer artykułu | OTG-0054 |
| Pojemność pamięci | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Kolor obudowy | Srebrny z matowym wykończeniem |
| Materiał | Metal |
| Logo | Laser, Druk |
| Rozmiar | 54*23*9MM |
| Port USB | USB + Android + iPhone |
| USB | USB 2.0 i USB 3.0 |
| MOQ | 1 sztuka może pomóc w laserowym logo |
| Pamięć wewnętrzna | Karta TF Klasa 10 |
| Marka chipów | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Nazwa układu scalonego | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, itp. |
| Test chipów | Wszystkie przeszły test H2 (chip klasy A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROSH |
| Prędkość zapisu | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Prędkość odczytu | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Retencja danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura otoczenia | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| System operacyjny | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Standardy pojemności i prędkości produktu | |||||||
| 1. Standardy pojemności i prędkości produktu: | |||||||
| Pojemność | Najwyższa | Najniższa | Format | Prędkość USB 2.0 | Prędkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Zapis | Odczyt | Zapis | Odczyt | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Uwaga | |||||||
| 1) Powyższe treści referencyjne, klient kopiuje plik zamówienia, używana przestrzeń będzie określana zgodnie z rozmiarem pliku klienta. | |||||||
| 2) Porównanie dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w granicach 50KB, wskaźnik wad nie powinien przekraczać 5%, więcej niż wadliwe. | |||||||
| Normalne kształty bez logo | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 2-3 dni | 3-4 dni | 4-5 dni | 6-8 dni | 9-10 dni |
| OEM LOGO na normalnych kształtach | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 3-4 dni | 4-5 dni | 5-7 dni | 8-10 dni | 10-12 dni |
| OEM kształty z materiału PVC otwarta forma | |||||
| Otwarcie formy modelu PVC według próbek czas 3-5 dni | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 7-8 dni | 8-10 dni | 10-12 dni | 14-15 dni | Do negocjacji |
Proces testowania chipów pamięci flash
1. Test chipów
2. SMT
3. Odrywanie
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Test H2
7. Formatowanie
8. Druk / Laser
9. Montaż
10. Test pojemności
11. Czyszczenie / QA
12. Pakowanie
Przewodnik po składaniu zamówienia
1. Wybierz kształty
2. Potwierdź pamięć i ilość
3. Wyślij nam szczegóły OEM
4. Przygotujemy ofertę i projekt graficzny
5. Potwierdzenie ceny
6. Wyślij podpisany rachunek i dokonaj 30% zaliczki
7. Wykonaj rzeczywistą próbkę
8. Zatwierdzenie próbek
9. Produkcja masowa
10. Inspekcja jakości
11. 70% saldo przed wysyłką
12. Wysyłka
13. Usługa sprzedaży po otrzymaniu towaru
Jak złożyć zamówienie:
1. Wybierz swoje style
Najpierw upewnij się co do szczegółów produktów, takich jak Model, Kolor, Sposób druku, Opakowanie i Ilość. Na zamówienie prosimy o przesłanie szczegółów do nas (pliki logo prosimy przygotować w formacie AI).
2. Wycena produktów
Zaoferujemy cenę zgodnie z Twoimi szczegółami, ponieważ cena chipów pamięci flash jest niestabilna, więc każda oferowana cena jest zazwyczaj ważna tylko przez jeden tydzień, największą ilość można omówić.
3. Zamówienie zakupu i potwierdzenie
Po potwierdzeniu ceny i projektu graficznego oraz wszystkich szczegółów, wyślemy Ci fakturę do potwierdzenia, po potwierdzeniu faktury prosimy o wpłacenie 30% zaliczki.
4. Produkcja próbek
Zazwyczaj próbka jest wysyłana w wysokiej rozdzielczości zdjęć do potwierdzenia, po zatwierdzeniu zdjęć próbek możemy rozpocząć produkcję masową, a my podamy rzeczywisty czas wysyłki towarów masowych po zatwierdzeniu próbek.
5. Warunki płatności
Płatność może być dokonana przelewem bankowym T/T, gotówką, West Union, PAYPAL i Alipay, 30% zaliczki wpłaconej po potwierdzeniu zamówienia i 70% salda wpłaconego przed wysyłką.
6. Warunki wysyłki
W przypadku USB większość jest wysyłana ekspresowo, jeśli przez naszego spedytora ekspresowego, podamy koszt frachtu w momencie oferty, opłaty za fracht są przenoszone na nas wraz z fakturą, można również użyć swojego konta ekspresowego lub spedytora do wysyłki.
W dużych ilościach można wybrać transport lotniczy lub morski.
Pendrive'y USB czas produkcji wzobowiązujemy się do okresu:
MOQ: nieograniczony dla normalnych kształtów
Małe zamówienie czas dostawy: 3 dni (plus dwa dni z LOGO)
Minimalna ilość zamówienia z drukowanym LOGO: nieograniczona
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928