|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Metal | Rozmiar USB: | 41,7*12,1*7,4mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Kolor korpusu srebrny z połyskiem | Logo: | Drukowanie/Laserowe |
| Port USB: | USB 2.0 i USB 3.0 | Chipy flashowe: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron itp |
| Zapisz dane: | Ponad 10 lat | Marka IC: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE itp |
| Podkreślić: | Dysk flash USB 3.0 o pojemności 64 GB,metalowy dysk USB 3.0 256 GB,metalowy dysk USB 3.0 o pojemności 128 GB |
||
Szybki metalowy pendrive USB 3.0 80MB-150MB/S 64GB 128GB 256GB z kółkiem
Zalety szybkiego metalowego pendrive'a USB:
Te kształty mogą być zarówno USB 2.0, jak i 3.0, USB 3.0 ma największą pamięć 256 GB 512 GB do wyboru.
Wszystkie nasze pamięci flash USB mają pełną pojemność i wszystkie przeszły test H2.
Wewnętrzne układy pamięci flash to UDP, wodoodporne.
Jakość pamięci flash jest bardziej stabilna i bardzo szybka.
Z kółkiem, łatwe do przenoszenia.
Możemy również pomóc w bezpłatnym przesłaniu danych.
Szybkie szczegóły szybkiego metalowego pendrive'a USB:
| Numer artykułu | M-0118 |
| Pojemność pamięci | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kolor obudowy | Srebrna obudowa z połyskiem |
| Materiał | Metal |
| Logo | Laser/Druk |
| Rozmiar USB |
41,7*12,1*7,4 mm |
| Marka chipów | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Marka układów scalonych | Alcor/Chipsbrand/SMI, itp. |
| Test chipów | Wszystkie przeszły test H2 (chip klasy A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROHS |
| Prędkość zapisu | Powyżej USB 3.0 50-80MB/S |
| Prędkość odczytu | Powyżej USB 3.0 80-100MB/S |
| Retencja danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura otoczenia | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| System operacyjny | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Standardy pojemności i prędkości produktu | |||||||
| 1. Standardy pojemności i prędkości produktu: | |||||||
| Pojemność | Najwyższa | Najniższa | Format | Prędkość USB 2.0 | Prędkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Zapis | Odczyt | Zapis | Odczyt | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0,98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1,98GB) | 1800MB(1,75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3,91GB) | 3800MB(3,71GB) | FAT32 | 3,5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7,91GB) | 7600MB(7,42GB) | FAT32 | 3,5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14,4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31,5GB) | 29500MB(28,8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57,6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Uwaga | |||||||
| 1) Powyższe treści referencyjne, pliki kopiowane przez klienta, wykorzystana przestrzeń będzie określana zgodnie z rozmiarem plików klienta. | |||||||
| 2) Porównanie dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w granicach 50KB, wskaźnik wad nie powinien przekraczać 5%, więcej niż wadliwe. | |||||||
Proces testowania chipów pamięci flash
1. Test chipów
2. SMT
3. Odrywanie
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Test H2
7. Formatowanie
8. Druk / Laser
9. Montaż
10. Test pojemności
11. Czyszczenie / QA
12. Pakowanie
Przewodnik po składaniu zamówienia
1. Wybierz kształty
2. Potwierdź pamięć i ilość
3. Prześlij nam szczegóły OEM
4. Przygotujemy ofertę i projekt graficzny
5. Potwierdzenie ceny
6. Wyślij podpisany rachunek i dokonaj wpłaty 30% zaliczki
7. Wykonaj rzeczywistą próbkę
8. Zatwierdzenie próbek
9. Produkcja masowa
10. Kontrola jakości
11. 70% saldo przed wysyłką
12. Wysyłka
13. Odbiór towaru i obsługa posprzedażna
| Zwykłe kształty bez logo | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 2-3 dni | 3-4 dni | 4-5 dni | 6-8 dni | 9-10 dni |
| Logo OEM na zwykłych kształtach | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 3-4 dni | 4-5 dni | 5-7 dni | 8-10 dni | 10-12 dni |
| Kształty OEM z formy PVC | |||||
| Czas wykonania formy PVC na próbkach 3-5 dni | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 7-8 dni | 8-10 dni | 10-12 dni | 14-15 dni | Do negocjacji |
Często zadawane pytania
P1: Czy możemy zamówić próbkę do testowania jakości przed zamówieniem hurtowym?
O: Zamówienie próbki jest akceptowalne. Wspieramy wysyłkę 1 sztuki próbki.
P2: Czy możemy złożyć zamówienie mieszane?
O: Jest w porządku. Możesz mieszać kolory obudowy i pamięć flash, aby złożyć zamówienie, jeśli ilość jest duża, możemy również pomóc w wykonaniu niestandardowego koloru.
P3: Czy możemy mieć logo naszej firmy na produktach?
O: Tak, oferujemy druk sitowy, grawerowanie laserowe, hot stamping, druk w pełnym kolorze itp.
P4: Czy możemy zaprojektować pudełko upominkowe z własnymi pomysłami?
O: Tak, wystarczy dostarczyć swoje pomysły; możemy wykonać opakowanie zgodnie z Twoimi życzeniami.
P5: Jakiego oprogramowania do testowania używają Państwo do testowania chipów pamięci flash?
O: Wszystkie nasze chipy pamięci flash przeszły test H2; obiecujemy 100% przejście testu oprogramowania H2.
P6: Jakie certyfikaty posiada Państwa fabryka?
O: Posiadamy: certyfikaty CE, FCC, ROHS, nasza fabryka posiada również audyt SGS.
P7: Jak dokonać płatności?
O: Płatność odbywa się przelewem bankowym T/T, gotówką, West Union, PAYPAL i Alipay, 30% zaliczki przed produkcją, 70% salda przed wysyłką.
P8: Jak długi jest czas produkcji?
O: Czas realizacji próbek wynosi zazwyczaj 2 dni, czas realizacji zamówień hurtowych zależy od ilości, dla 1000 sztuk wynosi 5-7 dni.
P9: Jak wysyłka?
USB zazwyczaj wysyłane są ekspresowo, mogą być wysłane przez naszego spedytora lub przez Twoje własne konto i spedytora.
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928