|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Metal | Logo: | Laserowe i Drukarskie |
|---|---|---|---|
| Typ lampy błyskowej: | Pcba + metalowa obudowa w środku | Port USB: | można wykonać przez USB 2.0 i USB 3.0 |
| Pojemność: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB | Rozmiar USB: | 87,6*27,4*8,4mm |
| Flashowa marka: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE itp | Certyfikat: | CE/FCC/ROHS |
| Podkreślić: | Pamięć flash USB w kształcie klucza,metalowa pamięć USB 70 MB/S,metalowa pamięć USB 1 TB |
||
W kształcie klucza 70 MB/S 3.0 256 GB 512 GB 1 TB Pamięć flash USB Metalowa pamięć USB
Zalety dysku flash USB Spanner:
Kształt ten opiera się na kształcie klucza, wewnętrzna lampa błyskowa obsługuje USB 2.0 i 3.0
Twarz może wydrukować lub wykonać laserem dowolne logo klienta lubmarka, bardzo miło.
Metalowe dyski flash USB w kształcie kluczy są bardzo ładnym prezentem dla każdej promocji typu inżynierskiego.
Możesz przesłać mi bardziej wyraźne zdjęcia, projekty w formacie PDF i wszelkie pliki graficzne, wszystko jest w porządku.
Możemy wydać grafikę w ciągu dwóch godzin, a także zapewnić Ci pilny czas dostawy.
Szybkie szczegóły dotyczące dysku flash USB Spanner:
| Nr artykułu | PV-0086 |
| Pojemność pamięci masowej | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
| Kolor nadwozia | Srebrny |
| Tworzywo | Metal |
| Logo | Drukuj lub laserowo |
| Rozmiar | 87,6*27,4*8,4mm |
| MOQ |
10 szt |
| Marka chipsów | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE itp |
| Nazwa układu scalonego | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE itp |
| Próba chipsów | Wszystkie przeszły testy H2 (chip Graed A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROSH |
| Szybkość pisania | USB 2.0 4-10 MB/S USB 3.0 10-30 MB/S |
| Szybkość czytania | USB 2.0 8-15 MB/S 3,0 20-80 MB/S |
| Przechowywanie danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura otoczenia | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| Operacyjny | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
| Standardy wydajności i prędkości produktu | |||||||
| 1. Standardy wydajności i szybkości produktu: | |||||||
| Pojemność | Najwyższy | Minimum | Format | Szybkość USB 2.0 | Szybkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Pismo | Czytanie | Pismo | Czytanie | ||
| 64 MB | 63 MB | 58 MB | TŁUSZCZ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125 MB | 115 MB | TŁUSZCZ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | TŁUSZCZ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505 MB | 470MB | TŁUSZCZ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008 MB (0,98 GB) | 950 MB | TŁUSZCZ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008 MB (1,98 GB) | 1800 MB (1,75 GB) | TŁUSZCZ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008 MB (3,91 GB) | 3800 MB (3,71 GB) | FAT32 | 3,5 MB–8 MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100 MB (7,91 GB) | 7600 MB (7,42 GB) | FAT32 | 3,5 MB–8 MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360 MB (15 GB) | 14800 MB (14,4 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256 MB (31,5 GB) | 29500 MB (28,8 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512 MB (63 GB) | 58990 MB (57,6 GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128 GB | 126976 MB (124 GB) | 118784 MB (116 GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000 MB (250 GB) | 236800 MB (231 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB (500G) | 482400 MB (471 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB (1000G) | 962600 MB (940 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Uwaga | |||||||
| 1) Powyższa treść referencyjna, kolejność plików kopii klienta, wykorzystywane miejsce zostanie określone zgodnie z rozmiarem pliku klienta. | |||||||
| 2) Test porównawczy dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w granicach 50 KB, wskaźnik defektów nie powinien przekraczać 5%, więcej niż zły. | |||||||
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Zwykle kształty bez logo | |||||
| Ilość (sztuka) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Produkty Czas (dni) | 2-3 dni | 3-4 dni | 4-5 dni | 6-8 dni | 9-10 dni |
| LOGO OEM według normalnych kształtów | |||||
| Ilość (sztuka) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Produkty Czas (dni) | 3-4 dni | 4-5 dni | 5-7 dni | 8-10 dni | 10-12 dni |
| Kształty OEM z otwartej formy z materiału PVC | |||||
| Model PCV z otwartą formą według czasu próbki 3-5 dni | |||||
| Ilość (sztuka) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Produkty Czas (dni) | 7-8 dni | 8-10 dni | 10-12 dni | 14-15 dni | Do negocjacji |
Złóż wskazówki dotyczące zamówienia
1. Wybierz kształty
2. Potwierdź pamięć i ilość
3. Dane OEM przesyłane do nas
4. Wykonujemy ofertę i grafikę
5. Cena potwierdzona
6. Wyślij podpisaną fakturę i dokonaj 30% zaliczki
7. Zrób rzeczywistą próbkę
8. Próbki uzyskują akceptację
9. Produkcja masowa
10. Kontrola jakości
11. 70% salda przed wysyłką
12. Wysyłka
13. Uzyskaj usługę sprzedaży towarów
Proces testowania chipów Flash
1. Test żetonów
2. SMT
3. Pielenie
4. Kontrola PCBA/UDP
5. NARZĘDZIE MP
6. Test H2
7. Sformatuj
8. Druk / Laser
9. Złóż
10. Pojemność testowa
11. Jasne / kontrola jakości
12. Pakowanie
Jak złożyć zamówienie:
1. Wybierz swój styl
Najpierw sprawdź szczegóły dotyczące produktów, takie jak model, kolor, sposób druku, opakowanie i ilość. Dostosuj, prześlij nam swoje dane (pliki logo wykonane przez sztuczną inteligencję).
2. Wycena produktów
Zaoferuj cenę zgodnie ze swoimi danymi, ponieważ cena żetonów flash jest niestabilna, więc każda oferowana cena jest zwykle ważna tylko przez tydzień, można omówić cenę największej ilości.
3. Zamówienie zakupu i potwierdzenie
Po potwierdzeniu ceny, grafiki i wszystkich szczegółów, wyślemy Ci fakturę do potwierdzenia, po potwierdzeniu faktury i prosimy o wpłacenie 30% depozytu.
4. Produkcja próbek
Zwykle próbka robi bardzo wyraźne zdjęcia, które potwierdzasz. Po zatwierdzeniu przykładowych zdjęć możemy rozpocząć masową produkcję, a po zatwierdzeniu próbek podamy rzeczywisty czas wysyłki towarów masowych.
5. Warunki płatności
Płatność można dokonać za pośrednictwem T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL i Alipay, 30% depozytu wpłaconego po potwierdzeniu zamówienia i 70% salda wpłaconego przed wysyłką.
6. Warunki wysyłki
W przypadku USB większość przesyłek odbywa się ekspresowo, jeśli za pośrednictwem naszego ekspresowego spedytora podamy Ci koszt frachtu w momencie oferty, opłaty za fracht są przekazywane nam razem z fakturą, możesz również skorzystać z konta ekspresowego lub przesłać dalej, aby wysłać.
W dużych ilościach możesz wybierać drogą powietrzną lub morską.
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928