|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | plastikowy | Rozmiar: | 55*22,1*9mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | biały/czarny | Część USB: | USB 2.0 |
| Błysk w środku: | PCBA | Marka IC: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE itp |
| Logo: | Wydrukować | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | Linux2.4 Plastikowy dysk flash USB,Plastikowy dysk flash USB 4 MB/S,Plastikowe dyski flash USB OTG |
||
Otg Plastic USB Flash Drive Usb 2.0 Fast Speed Match Standard UE Standard USA
CechyofUSB typu C:
OTG usb są dobre do użycia przez komputer i telefon, ten kształt są używane przez telefon Android.
Pomagamy klientom przesyłać dane za darmo, możemy wspierać logo lasera klienta za darmo.
Użycie USB jest bardzo proste i wygodne
Przy użyciu bez kierowcy, bez zewnętrznego źródła zasilania, podłączenie i odłączenie, podłączenie i odłączenie na żywo
Największą cechą dysku w kształcie U jest to, że jest mały i łatwy w noszeniu
Może być używany do przechowywania zdjęć, danych i obrazów, o powierzchni zaledwie 1 cm kwadratowego, łatwy do przenoszenia,
nadaje się do bezprzewodowych komputerów i mobilnych biur, znacznie poprawiając wydajność i ułatwiając życie ludziom
Szybkie szczegóły dysku flash typu C:
| Artykuł nr | Odpowiedź: |
| Pojemność magazynu | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Kolor ciała | Srebro z Mattem |
| Materiał | Metal |
| Logo | Laser, odcisk. |
| Wielkość | 55*22,1*9 mm |
| Port USB | USB + Android |
| USB. | USB 2.0 |
| MOQ | 1pc |
| Wewnątrz Flash | Pcba |
| Chips Brand | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Nazwa IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, itp. |
| Badanie chipów | Wszystkie przeszły testy na H2 (Chip A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROSH |
| Szybkość pisania | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Szybkość czytania | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Przechowywanie danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura środowiska | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| Działanie | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
| Standardy zdolności produkcyjnej i szybkości | |||||||
| 1Standardy zdolności produkcyjnej i szybkości produkcji: | |||||||
| Pojemność | Najwyższy | Minimum | Format | Prędkość USB 2.0 | Prędkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Pisanie | Czytanie | Pisanie | Czytanie | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Tłuszcz | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115MB | Tłuszcz | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250MB | 238MB | Tłuszcz | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Tłuszcz | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | Tłuszcz | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Tłuszcz | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7,91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Uwaga | |||||||
| 1) Powyżej zawartości odniesienia, zamówienie kopii pliku klienta, wykorzystywana przestrzeń jest określona w zależności od wielkości pliku klienta. | |||||||
| 2) Test porównania dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w zakresie 50KB, wskaźnik wad nie powinien przekraczać 5%, więcej niż zły. | |||||||
Proces testowania chipów flash
1. Test żetonów
2. SMT
3. Wyrzucanie ziarna
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Badanie H2
7. Format
8Druk / laser
9Zgromadzić.
10. Pojemność badawcza
11/ Bez problemu / QA
12- Spakowanie.
Wytyczne dotyczące kolejności miejsca
1Wybierz kształty.
2Pamięć i ilość potwierdzają.
3. OEM szczegóły wysłać do nas
4Zrobimy ofertę i dzieło sztuki.
5Cena potwierdzona.
6. Wyślij fakturę podpisaną i złożoną 30% depozytu
7Zrób prawdziwą próbkę.
8Próbki uzyskały zgodę.
9Masowa produkcja
10. Kontrola QC
11. 70% salda przed wysyłką
12. Przesyłka
13- Zadzwoń do służby sprzedaży towarów.
Napędy flash USBczas produkcji we zobowiązują się do:
MOQ: nieograniczone dla normalnych kształtów
Czas dostawy w przypadku małych zamówień: 3 dni (plus dwa dni w przypadku logo)
Drukowane LOGO Minimalna ilość zamówienia: nieograniczona
MOQ otwarty na pleśń PVC:
Zazwyczaj ilość luzowa mniej niż 2000 sztuk musi zapłacić USD50 koszty formy
Więcej niż 2000 sztuk może być bezpłatne opłata pleśni
Wzór z LOGO: T / T 3-4 dni po płatności
Ilość: 1000 -5000 sztuk/sztukę Czas dostawy: 4-6 dni roboczych (z logo plus 2 dni);
Ilość: 5000 -10000 sztuk Czas dostawy: 6-8 dni roboczych (z logo plus 3 dni);
Ilość: 10000 -30000 sztuk Czas dostawy: 15 dni roboczych (z logo plus 4 dni)
Więcej niż 50000 sztuk i więcej czasu produkcji, aby omówić czas zgodnie z wymaganiami klienta.
Powyżej czasu dostawy po potwierdzeniu próbki i otrzymaniu depozytu.
Jak zamówić:
1Wybierz swój styl.
Najpierw upewnij się, że szczegóły dotyczące produktów, takie jak Model, kolor, sposób druku, opakowanie i ilość.
2. Kwotacja produktów
Oferujemy Ci cenę zgodnie z Twoimi danymi, ponieważ ceny chipów flash są niestabilne, więc każda cena oferowana jest ważna tylko przez tydzień.
3. Zamówienie zakupu i potwierdzenie
Po potwierdzeniu ceny i ilustracji i wszystkich szczegółów, wyślemy fakturę do potwierdzenia, po potwierdzeniu faktury i proszę zorganizować 30% depozyt.
4Produkcja próbek
Zazwyczaj próba jest robienie wysokiej jasności zdjęć do potwierdzenia, po zatwierdzeniu zdjęć próbki możemy rozpocząć masową produkcję,i damy Ci rzeczywiste masowe towary czas wysyłki po próbki zatwierdzone.
5. Warunki płatności
Płatność może być dokonana za pośrednictwem T/T Bank, gotówki, West Union, PAYPAL i Alipay, 30% depozytu po potwierdzeniu zamówienia i 70% salda przed wysyłką.
6Warunki wysyłki
Dla USB większość są przez ekspresowe, jeśli przez naszego ekspresowego przekierowującego, damy Ci koszty przewozu w momencie oferty, opłata za przewóz są przekazywane do nas z fakturą razem,Możesz również użyć konta ekspresowego lub przekierować do wysłania również.
W dużych ilościach, możesz wybrać drogą powietrzną lub morską.
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928