|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Metal + pierścień | Rozmiar USB: | 55,6*12,4*5,4mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Srebrne ciało | Logo: | Drukowanie/Laserowe |
| Port USB: | USB 2.0 i USB 3.0 | Chipy flashowe: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron itp |
| Zapisz dane: | Ponad 10 lat | Marka IC: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE itp |
| Podkreślić: | Pamięć flash USB 3.0 128 GB 30 mb/s,pamięć flash USB 3.0 w kształcie Kingston,pamięć flash USB 3.0 w kształcie Kingston |
||
Pendrive w kształcie metalowej puszki Kingston USB 3.0 z logo OEM 128 GB 256 GB 512 GB
Zalety metalowego USB 3.0:
Jest bardzo popularny wśród klientów po wykonaniu logo.
Ponieważ jest prostokątny, wykonane logo jest bardzo duże, można je drukować lub grawerować.
Wszystkie pendrive'y USB i karty pamięci są produkowane w naszej w pełni własnej, nowoczesnej fabryce.
Nie ma pośredników, cena fabryczna sprawia, że Twój biznes jest bardziej konkurencyjny.
Zapewniamy doskonałą obsługę posprzedażną, która ułatwia Twój biznes.
Wspieramy Twój biznes i dążymy do wspólnego rozwoju, wspieramy również brak minimalnego zamówienia (MOQ) i bardzo szybką dostawę próbek.
Szybkie szczegóły dotyczące pendrive'a USB 3.0 w kształcie butelki wina:
| Numer artykułu | M-0069 |
| Pojemność pamięci | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Logo | Laser/Druk |
| Rozmiar USB |
55,6*12,4*5,4 mm |
| Marka chipów | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Marka układu scalonego | Alcor/Chipsbrand/SMI, itp. |
| Test chipów | Wszystkie przeszły test H2 (chip klasy A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROHS |
| Prędkość zapisu | Powyżej USB 3.0 50-80 MB/s |
| Prędkość odczytu | Powyżej USB 3.0 80-100 MB/s |
| Retencja danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura otoczenia | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| System operacyjny | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
![]()
| Standardy pojemności i prędkości produktu | |||||||
| 1. Standardy pojemności i prędkości produktu: | |||||||
| Pojemność | Najwyższa | Najniższa | Format | Prędkość USB 2.0 | Prędkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Zapis | Odczyt | Zapis | Odczyt | ||
| 64 MB | 63 MB | 58 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 4 MB-10 MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 4 MB-10 MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 4 MB-10 MB | ||
| 512 MB | 505 MB | 470 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 8 MB-15 MB | ||
| 1 GB | 1008 MB (0,98 GB) | 950 MB | FAT | 3 MB-8 MB | 9 MB-15 MB | ||
| 2 GB | 2008 MB (1,98 GB) | 1800 MB (1,75 GB) | FAT | 3 MB-8 MB | 9 MB-15 MB | ||
| 4 GB | 4008 MB (3,91 GB) | 3800 MB (3,71 GB) | FAT32 | 3,5 MB-8 MB | 10 MB-16 MB | ||
| 8 GB | 8100 MB (7,91 GB) | 7600 MB (7,42 GB) | FAT32 | 3,5 MB-8 MB | 12 MB-16 MB | 12 MB-20 MB | 30 MB-50 MB |
| 16 GB | 15360 MB (15 GB) | 14800 MB (14,4 GB) | FAT32 | 4 MB-9 MB | 12 MB-17 MB | 12 MB-20 MB | 30 MB-50 MB |
| 32 GB | 32256 MB (31,5 GB) | 29500 MB (28,8 GB) | FAT32 | 4 MB-9 MB | 12 MB-17 MB | 12 MB-20 MB | 30 MB-50 MB |
| 64 GB | 64512 MB (63 GB) | 58990 MB (57,6 GB) | FAT32 | 6 MB-10 MB | 12 MB-20 MB | 15 MB-30 MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976 MB (124 GB) | 118784 MB (116 GB) | FAT32/NTFS | 10 MB-15 MB | 15 MB-20 MB | 20 MB-35 MB | 60 MB-90 MB |
| 256 GB | 257000 MB (250 GB) | 236800 MB (231 GB) | FAT32/NTFS | 15 MB-20 MB | 20 MB-25 MB | 30 MB-40 MB | 70 MB-100 MB |
| 512 GB | 513800 MB (500 GB) | 482400 MB (471 GB) | FAT32/NTFS | 15 MB-20 MB | 20 MB-25 MB | 35 MB-45 MB | 70 MB-100 MB |
| 1 TB | 127600 MB (1000 GB) | 962600 MB (940 GB) | FAT32/NTFS | 15 MB-20 MB | 20 MB-25 MB | 40 MB-50 MB | 80 MB-100 MB |
| 2. Uwagi | |||||||
| 1) Powyższe treści referencyjne, pliki kopiowane przez klienta, wykorzystana przestrzeń będzie określana zgodnie z rozmiarem pliku klienta. | |||||||
| 2) Test porównania dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w granicach 50 KB, wskaźnik wad nie powinien przekraczać 5%, więcej niż wadliwe. | |||||||
Proces testowania chipów pamięci Flash
1. Test chipów
2. SMT
3. Odpad
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Test H2
7. Formatowanie
8. Druk / Laser
9. Montaż
10. Test pojemności
11. Czyszczenie / QA
12. Pakowanie
Przewodnik po składaniu zamówienia
1. Wybierz kształty
2. Potwierdź pamięć i ilość
3. Szczegóły OEM prześlij do nas
4. Przygotujemy ofertę i projekt graficzny
5. Potwierdzenie ceny
6. Wyślij podpisany rachunek i wpłać 30% zaliczki
7. Wykonaj rzeczywistą próbkę
8. Zatwierdzenie próbek
9. Produkcja masowa
10. Inspekcja jakości
11. 70% saldo przed wysyłką
12. Wysyłka
13. Usługa sprzedaży towarów
| Ustawienia funkcji dysku USB: | |||||
| System operacyjny | Odczyt | Transfer plików | Autoodtwarzanie | Partycja USB | Hasło |
| Windows 7 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows 8 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows 10 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows 11 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows Vista | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows XP | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Linux | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Unix | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Mac OS | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Samochód | Tak | Nie | Nie | Nie | Nie |
| Głośnik | Tak | Nie | Nie | Nie | Nie |
| Telewizor | Tak | Nie | Nie | Nie | Nie |
| Projektor | Tak | Nie | Nie | Nie | Nie |
| Z maszyną USB | Tak | Nie | Nie | Nie | Nie |
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928