|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Metal | Prześlij dane: | Bezpłatny |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Srebrny | Złącze 1: | typ c + usb |
| Flashowa marka: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE itp | Uszczelka: | Wykonane na zamówienie / woreczek foliowy |
| Logo: | Laserowe lub drukowane | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | Metalowa pamięć flash USB OTG,metalowa pamięć flash USB Twist 256 GB,dyski flash USB Twist OTG |
||
Pendrive USB typu C i obrotowy metalowy USB 2.0 i 3.0 Wysoka prędkość 256 GB 128 GB
Zalety pendrive'a USB OTG:
Pendrive'y USB OTG są dobre do użytku z komputerem i telefonem, te kształty mogą być również używane przez telefony z micro.
Pomagamy klientom w bezpłatnym przesyłaniu danych.
Wszystkie pendrive'y USB pochodzą od wiodących światowych dostawców półprzewodników.
Przeprowadzane są 100% pełna pamięć oraz rygorystyczne testy i inspekcje.
Wszystkie pendrive'y USB i karty pamięci są produkowane w naszej w pełni własnej nowoczesnej fabryce.
Nie ma pośredników, cena fabryczna sprawia, że Twój biznes jest bardziej konkurencyjny.
Wspieramy Cię doskonałą obsługą posprzedażną, która ułatwia Twój biznes.
Wspieramy Twój biznes i dążymy do wspólnego rozwoju, wspieramy również brak minimalnego zamówienia (MOQ) i bardzo szybką dostawę próbek.
Funkcja of OTG Pendrive USB
1. Użycie USB jest bardzo proste i wygodne
Podczas użytkowania, bez sterowników, bez zewnętrznego zasilania, plug and play, podłączanie i odłączanie na żywo
2. Największą cechą pendrive'a jest to, że jest mały i łatwy do przenoszenia
Może być używany do przechowywania zdjęć, danych i obrazów, o powierzchni zaledwie 1 cm kwadratowego, łatwy do przenoszenia,
nadaje się do bezprzewodowego obliczeń i mobilnego biura, znacznie poprawiając wydajność i czyniąc życie ludzkie wygodniejszym
3. Bezpieczeństwo pendrive'a jest dobre
Prawie nie przepuszcza wody ani kurzu i nie rysuje się
4. Duża pojemność pamięci
Szybki szczegół of OTG Pendrive USB
| Numer artykułu | OTG-0043 |
| Pojemność pamięci | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Materiał | Metal |
| Logo | Laser, Druk |
| Rozmiar | 55,1*17,1*10,1 mm |
| Port USB | USB + TYP C |
| USB | USB 2.0 i USB 3.0 |
| MOQ | 1 sztuka może pomóc w laserowym logo |
| Marka chipów | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Nazwa układu scalonego | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, itp. |
| Test chipów | Wszystkie przeszły test H2 (chip klasy A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROSH |
| Prędkość zapisu | USB 2.0 4-10 MB/S USB 3.0 10-30 MB/S |
| Prędkość odczytu | USB 2.0 8-15 MB/S USD 3.0 20-80 MB/S |
| Retencja danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura otoczenia | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| System operacyjny | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
| Standardy pojemności i prędkości produktu | |||||||
| 1. Standardy pojemności produktu i prędkości produktu: | |||||||
| Pojemność | Najwyższa | Najniższa | Format | Prędkość USB 2.0 | Prędkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Zapis | Odczyt | Zapis | Odczyt | ||
| 64 MB | 63 MB | 58 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 4 MB-10 MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 4 MB-10 MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 4 MB-10 MB | ||
| 512 MB | 505 MB | 470 MB | FAT | 2 MB-6 MB | 8 MB-15 MB | ||
| 1 GB | 1008 MB (0,98 GB) | 950 MB | FAT | 3 MB-8 MB | 9 MB-15 MB | ||
| 2 GB | 2008 MB (1,98 GB) | 1800 MB (1,75 GB) | FAT | 3 MB-8 MB | 9 MB-15 MB | ||
| 4 GB | 4008 MB (3,91 GB) | 3800 MB (3,71 GB) | FAT32 | 3,5 MB-8 MB | 10 MB-16 MB | ||
| 8 GB | 8100 MB (7,91 GB) | 7600 MB (7,42 GB) | FAT32 | 3,5 MB-8 MB | 12 MB-16 MB | 12 MB-20 MB | 30 MB-50 MB |
| 16 GB | 15360 MB (15 GB) | 14800 MB (14,4 GB) | FAT32 | 4 MB-9 MB | 12 MB-17 MB | 12 MB-20 MB | 30 MB-50 MB |
| 32 GB | 32256 MB (31,5 GB) | 29500 MB (28,8 GB) | FAT32 | 4 MB-9 MB | 12 MB-17 MB | 12 MB-20 MB | 30 MB-50 MB |
| 64 GB | 64512 MB (63 GB) | 58990 MB (57,6 GB) | FAT32 | 6 MB-10 MB | 12 MB-20 MB | 15 MB-30 MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976 MB (124 GB) | 118784 MB (116 GB) | FAT32/NTFS | 10 MB-15 MB | 15 MB-20 MB | 20 MB-35 MB | 60 MB-90 MB |
| 256 GB | 257000 MB (250 GB) | 236800 MB (231 GB) | FAT32/NTFS | 15 MB-20 MB | 20 MB-25 MB | 30 MB-40 MB | 70 MB-100 MB |
| 512 GB | 513800 MB (500 G) | 482400 MB (471 GB) | FAT32/NTFS | 15 MB-20 MB | 20 MB-25 MB | 35 MB-45 MB | 70 MB-100 MB |
| 1 TB | 127600 MB (1000 G) | 962600 MB (940 GB) | FAT32/NTFS | 15 MB-20 MB | 20 MB-25 MB | 40 MB-50 MB | 80 MB-100 MB |
| 2. Uwaga | |||||||
| 1) Powyższe treści referencyjne, klient kopiuje plik zamówienia, wykorzystana przestrzeń będzie określana zgodnie z rozmiarem pliku klienta. | |||||||
| 2) Porównanie dokumentów (test H2) dopuszczalny zakres strat w granicach 50 KB, wskaźnik wad nie powinien przekraczać 5%, więcej niż wadliwe. | |||||||
Proces testowania chipów Flash
1. Test chipów
2. SMT
3. Odpad
4. Kontrola jakości PCBA / UDP
5. Narzędzie MP
6. Test H2
7. Formatowanie
8. Druk / Laser
9. Montaż
10. Test pojemności
11. Czyszczenie / Kontrola jakości
12. Pakowanie
Przewodnik po składaniu zamówienia
1. Wybierz kształty
2. Potwierdź pamięć i ilość
3. Szczegóły OEM prześlij do nas
4. Przygotujemy ofertę i projekt graficzny
5. Cena potwierdzona
6. Wyślij fakturę podpisaną i wpłać 30% zaliczki
7. Wykonaj rzeczywistą próbkę
8. Próbki zatwierdzone
9. Produkcja masowa
10. Inspekcja kontroli jakości
11. 70% saldo przed wysyłką
12. Wysyłka
13. Odbierz towar i obsługę sprzedaży
| Zwykłe kształty bez logo | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 2-3 dni | 3-4 dni | 4-5 dni | 6-8 dni | 9-10 dni |
| Logo OEM na zwykłych kształtach | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 3-4 dni | 4-5 dni | 5-7 dni | 8-10 dni | 10-12 dni |
| Kształty OEM z otwarciem formy z materiału PVC | |||||
| Otwarcie formy PVC na próbki czas 3-5 dni | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 7-8 dni | 8-10 dni | 10-12 dni | 14-15 dni | Do negocjacji |
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928