|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Metal | Logo: | Laserowe lub drukowane |
|---|---|---|---|
| Pamięć: | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB | Kolor nadwozia: | Srebrny |
| Przesyłanie danych: | Tak, wsparcie bezpłatne | Hasło ustawione: | Tak, wsparcie bezpłatne |
| Rozmiar USB: | 40,8*12*4,5mm | Operacyjny: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
| Podkreślić: | Metalowa pamięć flash USB 128 GB 256 GB,20 MB/S Metalowa pamięć flash USB,metalowa pamięć USB Graed A Chip; |
||
Urocze kształty metalowy pendrive USB 2.0 128GB 256GB 20MB/S Chip klasy A
Zaleta:
To bardzo ładny metalowy pendrive USB o ciekawych kształtach, bardzo dobrysprzedawany w sklepie.
Kolor obudowy jest srebrny, można również dostosować kolor obudowy.
Wewnątrz chipy UDP to oryginalne chipy flash.
Wszystkie pendrive'y USB pochodzą od wiodących światowych dostawców półprzewodników.
Przeprowadzane jest 100% pełnej pamięci oraz rygorystyczne testy i inspekcje.
Wszystkie pendrive'y USB i karty pamięci są produkowane w naszej w pełni własnej, nowoczesnej fabryce.
Nie ma pośredników, cena fabryczna sprawia, że Twój biznes jest bardziej konkurencyjny.
Wspieramy Twój biznes i wspólny rozwój, wspieramy również brak minimalnego zamówienia (MOQ) i próbki z bardzo szybką dostawą.
| Numer artykułu | M-0027 |
| Pojemność pamięci | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kolor obudowy | Srebrny / Złoty |
| Materiał | Metal |
| Logo | Druk lub laser |
| Rozmiar | 40.8*12*4.5MM |
| Port USB | USB 2.0 |
| MOQ | 1 sztuka z grawerem laserowym |
| Pamięć wewnętrzna | UDP 2.0 |
| Marka chipów | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Nazwa układu scalonego | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, itp. |
| Test chipów | Wszystkie przeszły test H2 (chip klasy A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROSH |
| Prędkość zapisu | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Prędkość odczytu | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Retencja danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura otoczenia | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| Praca | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Standardy pojemności i prędkości produktu | |||||||
| 1. Standardy pojemności produktu i prędkości produktu: | |||||||
| Pojemność | Najwyższa | Najniższa | Format | Prędkość USB 2.0 | Prędkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Zapis | Odczyt | Zapis | Odczyt | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Uwagi | |||||||
| 1) Powyższe treści referencyjne, pliki kopiowane przez klienta, wykorzystana przestrzeń będzie określana zgodnie z rozmiarem pliku klienta. | |||||||
| 2) Porównanie dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w granicach 50KB, wskaźnik wad nie powinien przekraczać 5%, więcej niż wadliwe. | |||||||
Proces testowania chipów Flash
1. Test chipów
2. SMT
3. Odrywanie
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Test H2
7. Formatowanie
8. Druk / Laser
9. Montaż
10. Test pojemności
11. Czyszczenie / QA
12. Pakowanie
Przewodnik po składaniu zamówienia
1. Wybierz kształty
2. Potwierdź pamięć i ilość
3. Prześlij nam szczegóły OEM
4. Przygotujemy ofertę i projekt graficzny
5. Potwierdzenie ceny
6. Wyślij podpisany rachunek i wpłać 30% zaliczki
7. Wykonaj rzeczywistą próbkę
8. Zatwierdzenie próbek
9. Produkcja masowa
10. Kontrola jakości
11. 70% saldo przed wysyłką
12. Wysyłka
13. Usługa sprzedaży towarów
Pendrive'y USBczas produkcjizobowiązujemy się do okresu:
MOQ: nieograniczone dla normalnych kształtów
Czas dostawy małego zamówienia: 3 dni (plus dwa dni z LOGO)
Minimalna ilość zamówienia z nadrukiem LOGO: nieograniczona
MOQ otwarcia formy PVC:
Zazwyczaj przy ilości hurtowej poniżej 2000 sztuk należy zapłacić 50 USD za koszt formy
Powyżej 2000 sztuk można uzyskać bezpłatny koszt formy
Szablon z LOGO: T / T 3-4 dni po zapłacie
Ilość: 1000 -5000/sztuka Czas dostawy: 4-6 dni roboczych (z LOGO plus 2 dni);
Ilość: 5000 -10000/sztuka Czas dostawy: 6-8 dni roboczych (z LOGO plus 3 dni);
Ilość: 10000 -30000/sztuka Czas dostawy: 15 dni roboczych (z LOGO plus 4 dni)
Powyżej 50000/sztuka i więcej czasu produkcji do omówienia zgodnie z wymaganiami klienta.
Powyższe czasy dostawy po potwierdzeniu próbki i otrzymaniu zaliczki.
| Ustawienia funkcji dysku USB: | |||||
| System operacyjny | Odczyt | Transfer plików | Autoodtwarzanie | Partycja USB | Hasło |
| Windows 7 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows 8 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows 10 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows 11 | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows Vista | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Windows XP | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Linux | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Unix | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Mac OS | Tak | Tak | Tak | Tak | Tak |
| Samochód | Tak | Nie | Nie | Nie | Nie |
| Głośnik | Tak | Nie | Nie | Nie | Nie |
| Telewizor | Tak | Nie | Nie | Nie | Nie |
| Projektor | Tak | Nie | Nie | Nie | Nie |
| Z urządzeniem USB | Tak | Nie | Nie | Nie | Nie |
Co roku opracowujemy jeden lub dwa nowe style, które mogą być obudowami USB lub innymi produktami peryferyjnymi. Będziemy nadal rozwijać nowe produkty, aby klienci mieli więcej możliwości wyboru.
W 2021 roku opracowaliśmy inteligentny opryskiwacz sensoryczny;
W 2022 roku opracowaliśmy wielofunkcyjne produkty: ładowanie bezprzewodowe + dyfuzor zapachowy.
Posiadamy własne patenty na nowe opracowane przez nas produkty.
Jeśli masz jakieś pomysły na rozwój nowych produktów, skontaktuj się z nami.
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928