|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Metal | Logo: | Laserowe lub drukowane |
|---|---|---|---|
| Pamięć: | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB | Kolor nadwozia: | Srebrne/złoto |
| Przesyłanie danych: | Tak, wsparcie | Hasło ustawione: | Tak, wsparcie |
| Rozmiar USB: | 42*12*5mm | Operacyjny: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
| Podkreślić: | 1 GB 128 GB metalowa pamięć USB,metalowa pamięć USB 10 MB/S,srebrna pamięć USB z chipem Graed A; |
||
Metal USB Flash Drive 2.0 I 3.0 1GB - 128GB 10MB/S Graed A Chip
Zalety:
Ten USB jest srebrnego koloru.
Wewnątrz UDP są oryginalne chipy flash.
Wszystkie dyski USB pochodzą od wiodących światowych dostawców półprzewodników.
100% pamięci i rygorystyczne testy i inspekcje.
Wszystkie pendrive'y i karty pamięci są wykonane w naszej nowoczesnej fabryce.
Nie ma pośrednika, cena fabryczna czyni twój biznes bardziej konkurencyjnym.
Wspieramy Twoją firmę i osiągamy wspólny rozwój, wspieramy również bez MOQ i próbki masowe bardzo szybka dostawa również.
| Artykuł nr | M-0017 |
| Pojemność magazynu | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kolor ciała | Srebro |
| Materiał | Metal |
| Logo | Druk lub laser |
| Wielkość | 42*12*5MM |
| Port USB | USB 2.0 |
| MOQ | 1pc może logo laserowe |
| Wewnątrz Flash | UDP 2.0 |
| Chips Brand | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Nazwa IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, itp. |
| Badanie chipów | Wszystkie przeszły testy na H2 (Chip A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROSH |
| Szybkość pisania | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Szybkość czytania | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Przechowywanie danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura środowiska | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| Działanie | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Standardy zdolności produkcyjnej i szybkości | |||||||
| 1Standardy zdolności produkcyjnej i szybkości produkcji: | |||||||
| Pojemność | Najwyższy | Minimum | Format | Prędkość USB 2.0 | Prędkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Pisanie | Czytanie | Pisanie | Czytanie | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Tłuszcz | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115MB | Tłuszcz | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250MB | 238MB | Tłuszcz | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Tłuszcz | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | Tłuszcz | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Tłuszcz | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7,91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Uwaga | |||||||
| 1) Powyżej zawartości odniesienia, zamówienie kopii pliku klienta, wykorzystywana przestrzeń jest określona w zależności od wielkości pliku klienta. | |||||||
| 2) Test porównania dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w zakresie 50KB, wskaźnik wad nie powinien przekraczać 5%, więcej niż zły. | |||||||
Proces testowania chipów flash
1. Test żetonów
2. SMT
3. Wyrzucanie ziarna
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Badanie H2
7. Format
8Druk / laser
9Zgromadzić.
10. Pojemność badawcza
11/ Bez problemu / QA
12- Spakowanie.
Wytyczne dotyczące kolejności miejsca
1Wybierz kształty.
2Pamięć i ilość potwierdzają.
3. OEM szczegóły wysłać do nas
4Zrobimy ofertę i dzieło sztuki.
5Cena potwierdzona.
6. Wyślij fakturę podpisaną i złożoną 30% depozytu
7Zrób prawdziwą próbkę.
8Próbki uzyskały zgodę.
9Masowa produkcja
10. Kontrola QC
11. 70% salda przed wysyłką
12. Przesyłka
13- Zadzwoń do służby sprzedaży towarów.
Napędy flash USBczas produkcji we zobowiązują się do:
MOQ: nieograniczone dla normalnych kształtów
Czas dostawy w przypadku małych zamówień: 3 dni (plus dwa dni w przypadku logo)
Drukowane LOGO Minimalna ilość zamówienia: nieograniczona
MOQ otwarty na pleśń PVC:
Zazwyczaj ilość luzowa mniej niż 2000 sztuk musi zapłacić USD50 koszty formy
Więcej niż 2000 sztuk może być bezpłatne opłata pleśni
Wzór z LOGO: T / T 3-4 dni po płatności
Ilość: 1000 -5000 sztuk/sztukę Czas dostawy: 4-6 dni roboczych (z logo plus 2 dni);
Ilość: 5000 -10000 sztuk Czas dostawy: 6-8 dni roboczych (z logo plus 3 dni);
Ilość: 10000 -30000 sztuk Czas dostawy: 15 dni roboczych (z logo plus 4 dni)
Więcej niż 50000 sztuk i więcej czasu produkcji, aby omówić czas zgodnie z wymaganiami klienta.
Powyżej czasu dostawy po potwierdzeniu próbki i otrzymaniu depozytu.
| Ustawienia funkcji dysku USB: | |||||
| System operacyjny | Czytanie | Przeniesienie plików | Autoplay | Pomieszczenie USB | Hasło |
| System Windows 7 | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. |
| Windows 8 | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. |
| System Windows 10 | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. |
| System Windows 11 | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. |
| Windows Vista | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. |
| System Windows XP | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. |
| Linux | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. |
| Unix | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. |
| System operacyjny Mac | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. | - Tak, proszę. |
| Samochód | - Tak, proszę. | - Nie, nie. | - Nie, nie. | - Nie, nie. | - Nie, nie. |
| Prezes | - Tak, proszę. | - Nie, nie. | - Nie, nie. | - Nie, nie. | - Nie, nie. |
| Telewizja | - Tak, proszę. | - Nie, nie. | - Nie, nie. | - Nie, nie. | - Nie, nie. |
| Projektor | - Tak, proszę. | - Nie, nie. | - Nie, nie. | - Nie, nie. | - Nie, nie. |
| Z maszyną USB | - Tak, proszę. | - Nie, nie. | - Nie, nie. | - Nie, nie. | - Nie, nie. |
Jak zamówić:
1Wybierz swój styl.
Najpierw upewnij się, że szczegóły dotyczące produktów, takie jak Model, kolor, sposób druku, opakowanie i ilość.
2. Kwotacja produktów
Oferujemy Ci cenę zgodnie z Twoimi danymi, ponieważ ceny chipów flash są niestabilne, więc każda cena oferowana jest ważna tylko przez tydzień.
3. Zamówienie zakupu i potwierdzenie
Po potwierdzeniu ceny i ilustracji i wszystkich szczegółów, wyślemy fakturę do potwierdzenia, po potwierdzeniu faktury i proszę zorganizować 30% depozyt.
4Produkcja próbek
Zazwyczaj próba jest robienie wysokiej jasności zdjęć do potwierdzenia, po zatwierdzeniu zdjęć próbki możemy rozpocząć masową produkcję,i damy Ci rzeczywiste masowe towary czas wysyłki po próbki zatwierdzone.
5. Warunki płatności
Płatność może być dokonana za pośrednictwem T/T Bank, gotówki, West Union, PAYPAL i Alipay, 30% depozytu po potwierdzeniu zamówienia i 70% salda przed wysyłką.
6Warunki wysyłki
Dla USB większość są przez ekspresowe, jeśli przez naszego ekspresowego przekierowującego, damy Ci koszty przewozu w momencie oferty, opłata za przewóz są przekazywane do nas z fakturą razem,Możesz również użyć konta ekspresowego lub przekierować do wysłania również.
W dużych ilościach, możesz wybrać drogą powietrzną lub morską.
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928