|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Metal | Rozmiar: | 32.3*12.6*6.9mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | srebrny z matowym | Złącze 1: | Android + USB 2.0 |
| Flashowa marka: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE itp | Marka IC: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE itp |
| Logo: | Laserowe lub drukowane | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | Mini UDP 2.0 OTG Android USB,128 GB pamięci OTG Android USB,Mini UDP 128 GB pamięci USB |
||
Pendrive OTG Metal USB 128GB Pamięć USB Mini UDP Szybka Prędkość
Zaleta Pendrive OTG do telefonu komórkowego:
Pendrive OTG są dobre do użytku z komputerem i telefonem, te kształty są dostępne dla telefonów z systemem Android.
Pomagamy klientom bezpłatnie przesyłać dane, możemy bezpłatnie wspierać klientów laserowym logo.
Wszystkie pendrive'y pochodzą od wiodących światowych dostawców półprzewodników.
Przeprowadzane są 100% pełna pamięć oraz rygorystyczne testy i inspekcje.
Wszystkie pendrive'y i karty pamięci są produkowane w naszej w pełni własnej nowoczesnej fabryce.
Nie ma pośredników, cena fabryczna sprawia, że Twój biznes jest bardziej konkurencyjny.
Wspieramy Cię doskonałą obsługą posprzedażową, która ułatwia Twój biznes.
Wspieramy Twój biznes i dążymy do wspólnego rozwoju, wspieramy również brak minimalnego zamówienia (MOQ) i bardzo szybką dostawę próbek.
Specyfikacja Pendrive OTG do telefonu komórkowego:
| Numer artykułu | OTG-0008 |
| Pojemność pamięci | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Kolor obudowy | Srebrny/Różowy/Czerwony/Niebieski/Fioletowy itp. |
| Materiał | Metal |
| Logo | Laser, Druk |
| Rozmiar | 32.3*12.6*6.9mm |
| Port USB | Układy flash MINI UDP + Android |
| USB | USB 2.0 |
| MOQ | 1 sztuka może pomóc w laserowym logo |
| Marka chipów | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Nazwa układu scalonego | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, itp. |
| Test chipów | Wszystkie przeszły test H2 (chip klasy A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROSH |
| Prędkość zapisu | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Prędkość odczytu | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Retencja danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura otoczenia | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| Praca | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Zwykłe kształty bez logo | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 2-3 dni | 3-4 dni | 4-5 dni | 6-8 dni | 9-10 dni |
| Logo OEM na zwykłych kształtach | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 3-4 dni | 4-5 dni | 5-7 dni | 8-10 dni | 10-12 dni |
| Kształty OEM z materiału PVC, otwarcie formy | |||||
| Otwarcie formy modelu PVC, czas na próbki 3-5 dni | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 7-8 dni | 8-10 dni | 10-12 dni | 14-15 dni | Do negocjacji |
Proces testowania chipów flash
1. Test chipów
2. SMT
3. Odrywanie
4. Kontrola jakości PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Test H2
7. Formatowanie
8. Druk / Laser
9. Montaż
10. Test pojemności
11. Czyszczenie / QA
12. Pakowanie
Przewodnik po składaniu zamówienia
1. Wybierz kształty
2. Potwierdź pamięć i ilość
3. Prześlij nam szczegóły OEM
4. Przygotujemy ofertę i projekt graficzny
5. Potwierdzenie ceny
6. Wyślij podpisany rachunek i dokonaj 30% zaliczki
7. Wykonaj rzeczywistą próbkę
8. Zatwierdzenie próbek
9. Produkcja masowa
10. Inspekcja jakości
11. 70% saldo przed wysyłką
12. Wysyłka
13. Usługa sprzedaży towarów
Pendrive'y USB czas produkcji we zobowiązujemy się do okresu:
MOQ: nieograniczone dla zwykłych kształtów
Czas dostawy małego zamówienia: 3 dni (plus dwa dni z LOGO)
Minimalna ilość zamówienia dla drukowanego LOGO: nieograniczona
Otwarcie formy PVC MOQ:
Zazwyczaj przy ilości hurtowej poniżej 2000 sztuk należy zapłacić 50 USD za koszt formy
Powyżej 2000 sztuk koszt formy może być bezpłatny
Szablon z LOGO: T / T 3-4 dni po zapłacie
Ilość: 1000 -5000/sztuka Czas dostawy: 4-6 dni roboczych (z LOGO plus 2 dni);
Ilość: 5000 -10000/sztuka Czas dostawy: 6-8 dni roboczych (z LOGO plus 3 dni);
Ilość: 10000 -30000/sztuka Czas dostawy: 15 dni roboczych (z LOGO plus 4 dni)
Powyżej 50000/sztuka i więcej czasu produkcji do omówienia zgodnie z wymaganiami klienta.
Powyższy czas dostawy po potwierdzeniu próbki i otrzymaniu zaliczki.
| Standardy pojemności i prędkości produktu | |||||||
| 1. Standardy pojemności i prędkości produktu: | |||||||
| Pojemność | Najwyższa | Najniższa | Format | Prędkość USB 2.0 | Prędkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Zapis | Odczyt | Zapis | Odczyt | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Uwaga | |||||||
| 1) Powyższa treść referencyjna, klient kopiuje plik zamówienia, wykorzystana przestrzeń będzie określana zgodnie z rozmiarem pliku klienta. | |||||||
| 2) Test porównania dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w granicach 50KB, wskaźnik wad nie powinien przekraczać 5%, więcej niż wadliwe. | |||||||
Specyfikacja Pendrive OTG do telefonu komórkowego:
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928