|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | plastik + metal | Pamięć: | 512G/1TB |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Czarny | Logo: | Laserowe i Drukarskie |
| Port USB: | USB 2.0 i USB 3.0 | Chipy flashowe: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron itp |
| Zapisz dane: | Ponad 10 lat | układ scalony: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE itp |
| Podkreślić: | Pamięć flash USB ROHS 3.0,pamięć flash USB ROHS 1 TB 3.0,pendrive USB 3.0 ROHS; |
||
ROHS 1TB 2.0 3.0 USB Flash Drive pełna pamięć z logo
1TB USB Flash Drive Metal Usb 3.0 Fast Speed Stabilna jakość USB Stick
Zalety:
Ten 1TB USB flash drive największą zaletą dla ciebie ref
Ten USB może wykonywać zarówno USB 2.0 jak i USB 3.0
Flash jakość są bardziej stabilne i bardzo szybkie.
Cała pamięć flash USB może kopiować zapisać dowolny wideo i film stabilny, wszystkie pliki mogą i otworzyć go bardzo szybko.
Może logo OEM w niewielkiej ilości, bez MOQ
| Artykuł nr | M-0156 |
| Pojemność magazynu | 512GB/1TB cała pamięć |
| Kolor ciała | Srebro/Złoto/Niebieskie itp. |
| Materiał | Plast + Metal |
| Logo | Laser / Druk, wszystko może być dostosowane |
| Wielkość USB | 53.5*22*8.6MM |
| Chips Brand | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Marka IC | Alcor/Chipsbrand/SMI itd. |
| Badanie chipów | Wszystkie przeszły testy na H2 (Chip A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROHS |
| Szybkość pisania | USB 3.0 50-80MB/S |
| Szybkość czytania | USB 3.0 80-100MB/S |
| Przechowywanie danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura środowiska | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| Działanie | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zaangażowanie w jakość
Opracowaliśmy system dokumentów kontroli jakości i mamy dział inżynierii wykrywania chipów dźwiękowych;
Każdy produkt ma trzykrotną detekcję QC.
Wszystkie nasze produkcje są już przejść certyfikat CE, RoHS & FCC, certyfikat wszystkie pokazać na naszej stronie internetowej.
Mamy już audyt, który przechodzi jakiś znany klient wysłać trzeciej firmy inspekcji tutaj (jak HQTS, TUV).
Produkty sprzedawane
Produkty są eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy i Bliskiego Wschodu, kilkudziesięciu krajów i regionów,
i utrzymać długoterminową i dobrą współpracę z klientem przez wiele lat.
| Zazwyczaj kształty bez logo | |||||
| Ilość ((jednostka) | mniej niż 100 | 100 do 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Produkty Czas ((dni) | 2-3 dni | 3-4 dni | 4-5 dni | 6-8 dni | 9-10 dni |
| OEM LOGO przez Normally Shapes | |||||
| Ilość ((jednostka) | mniej niż 100 | 100 do 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Produkty Czas ((dni) | 3-4 dni | 4-5 dni | 5-7 dni | 8-10 dni | 10-12 dni |
| OEM Kształty z materiału PVC otwarte formy | |||||
| Modele PVC otwarte formy przez próbki czas 3-5 dni | |||||
| Ilość ((jednostka) | mniej niż 100 | 100 do 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Produkty Czas ((dni) | 7-8 dni | 8-10 dni | 10-12 dni | 14-15 dni | Do negocjacji |
Jak zamówić:
1Wybierz swój styl.
Najpierw upewnij się, że szczegóły dotyczące produktów, takie jak Model, kolor, sposób druku, opakowanie i ilość.
2. Kwotacja produktów
Oferujemy Ci cenę zgodnie z Twoimi danymi, ponieważ ceny chipów flash są niestabilne, więc każda cena oferowana jest ważna tylko przez tydzień.
3. Zamówienie zakupu i potwierdzenie
Po potwierdzeniu ceny i ilustracji i wszystkich szczegółów, wyślemy fakturę do potwierdzenia, po potwierdzeniu faktury i proszę zorganizować 30% depozyt.
4Produkcja próbek
Zazwyczaj próba jest robienie wysokiej jasności zdjęć do potwierdzenia, po zatwierdzeniu zdjęć próbki możemy rozpocząć masową produkcję,i damy Ci rzeczywiste masowe towary czas wysyłki po próbki zatwierdzone.
5. Warunki płatności
Płatność może być dokonana za pośrednictwem T/T Bank, gotówki, West Union, PAYPAL i Alipay, 30% depozytu po potwierdzeniu zamówienia i 70% salda przed wysyłką.
6Warunki wysyłki
W przypadku usb większość są ekspresowe, jeśli przez nasz ekspresowy przeniesienie, damy Ci koszty przewozu w momencie oferty, opłata za przewóz są przekazywane do nas z fakturą razem,Możesz również użyć konta ekspresowego lub przekierować do wysłania również.
W dużych ilościach, możesz wybrać drogą powietrzną lub morską.
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928