|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Otwarta forma przez PVC | Logo: | Może drukować również razem z formą pcv |
|---|---|---|---|
| Typ lampy błyskowej: | PCBA + metal | Port USB: | USB 2.0 i USB 3.0 |
| Pojemność: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB | Testowanie Flasha: | Wszyscy przechodzą testy H2 |
| Flashowa marka: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE itp | Certyfikat: | CE/FCC/ROHS |
| Podkreślić: | USB z postaciami z kreskówek,USB z postaciami z kreskówek 2.0,Pamięci flash z postaciami z kreskówek 3.0 |
||
Niestandardowe formy PVC z postaciami z kreskówek, USB 2.0 i 3.0 Szybkie
Zaleta z Pendrive'a USB z Minionkami z kreskówki:
Uroczy kształt pendrive'a USB z Minionkami z kreskówki z PVC.
Możemy wykonać dowolne popularne postacie z kreskówek telewizyjnych lub filmowych w kształtach z PVC.
Takie jak ta kreskówka, i dziecko gąbka, strona, itp., dowolne kształty.
Bardzo szybko rysujemy grafiki z PVC, po otrzymaniu projektu klienta w ciągu około 2 godzin możemy go wydać.
Formy PVC są otwarte, wygodne i w dobrej cenie, koszt form jest niski.
Możemy wykonać na zamówienie dowolne kształty zgodnie ze zdjęciami, projektami i rzeczywistymi produktami klienta.
Jesteśmy fabryką, bez pośredników, cena jest najlepsza, a jakość możemy zagwarantować.
Gwarancja wynosi jeden rok od dnia wysyłki, lub dłużej, jeśli możesz nas poinformować.
Przesyłanie danych wspieramy klienta bezpłatnie.
Pakowanie w woreczki foliowe lub woreczki strunowe, pakowanie na zamówienie, wszystko możemy wesprzeć klienta.
Szybkie szczegóły Pendrive'a USB z Minionkami z kreskówki z PVC:
| Numer artykułu | PV-0060 |
| Pojemność pamięci | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Kolor korpusu | Niestandardowy |
| Materiał | PVC |
| Logo | Wykonane razem z formą PVC i nadrukiem |
| MOQ | 10 sztuk może bardzo szybko otworzyć formę |
| Marka chipów | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Nazwa układu scalonego | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, itp. |
| Test chipów | Wszystkie przeszły test H2 (chip klasy A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROSH |
| Prędkość zapisu | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Prędkość odczytu | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Retencja danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura otoczenia | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| System operacyjny | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Standardy pojemności i prędkości produktu | |||||||
| 1. Standardy pojemności i prędkości produktu: | |||||||
| Pojemność | Najwyższa | Najniższa | Format | Prędkość USB 2.0 | Prędkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Zapis | Odczyt | Zapis | Odczyt | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Uwaga | |||||||
| 1) Powyższe treści referencyjne, klient kopiuje plik zamówienia, wykorzystana przestrzeń będzie określana zgodnie z rozmiarem pliku klienta. | |||||||
| 2) Porównanie dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w ciągu 50KB, wskaźnik wad nie powinien przekraczać 5%, więcej niż wadliwe. | |||||||
![]()
Opakowanie:
1.Standardowe opakowanie to woreczek foliowy lub małe białe pudełko, białe pudełko będzie dopasowane do rozmiaru produktu.
2.Można również wykonać na zamówienie blister + papier z nadrukiem CMYK.
3.Można również zgodnie z życzeniem klienta wykonać pudełko opakowaniowe, nadruk CMYK na wszystkich stronach pudełka.
Certyfikacja:
1.Wszystkie produkcje przeszły testy CE, FCC, RoHs i uzyskały certyfikat.
2.Produkty bateryjne przeszły testy 38.3 i MSDS.
3.Nasza fabryka przeszła również audyt SGS, TUV, HQTS.
Proces testowania chipów Flash
1. Test chipów
2. SMT
3. Odpad
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Test H2
7. Format
8. Druk / Laser
9. Montaż
10. Test pojemności
11. Wyczyść / QA
12. Pakowanie
| Normalne kształty bez logo | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 2-3 dni | 3-4 dni | 4-5 dni | 6-8 dni | 9-10 dni |
| Logo OEM na normalnych kształtach | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 3-4 dni | 4-5 dni | 5-7 dni | 8-10 dni | 10-12 dni |
| Niestandardowe kształty z materiału PVC z otwartą formą | |||||
| Czas otwarcia formy modelu PVC na podstawie próbek 3-5 dni | |||||
| Ilość (szt.) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 7-8 dni | 8-10 dni | 10-12 dni | 14-15 dni | Do negocjacji |
FAQS
P1: Czy możemy zamówić próbkę do testowania jakości przed zamówieniem hurtowym?
Odp.: Zamówienie próbki jest akceptowalne. Wspieramy wysyłkę 1 sztuki próbki.
P2: Czy możemy złożyć zamówienie mieszane?
Odp.: Jest w porządku. Możesz mieszaćkolor korpusu i pamięć flash, aby złożyć zamówienie, jeśli duża ilość możemy pomóc Ci wykonać niestandardowy kolor.
P3: Czy możemy mieć logo naszej firmy na produktach?
Odp.: Tak, oferujemy druk sitowy, grawerowanie laserowe, hot stamping, druk w pełnym kolorze itp.
P4: Czy próbki wymagają opłaty?
Odp.: Jeśli tylko próbki atrapowe i logo laserowe oraz logo z nadrukiem CMYK, możemy wesprzeć Cię w wykonaniu próbek za darmo.
P5: Czy możemy zaprojektować pudełko upominkowe z własnymi pomysłami?
Odp.: Tak, wystarczy podać swoje pomysły; możemy wykonać opakowanie zgodnie z Twoimi życzeniami.
P6: Jak długo mogę otrzymać próbki?
Odp.: Próbki z logo laserowym lub nadrukiem CMYK na normalnych kształtach można wykonać w ciągu jednego dnia, próbki z nadrukiem sitowym w ciągu 2 dni.
P7: Jakiego oprogramowania do testowania używacie do flashowania chipów?
Odp.: Wszystkiechipów USBflashprzeszłytest H2;Wszystkie karty TF i SD przeszły test H2.obiecujemy 100% przejście oprogramowania H2.P8: Jakie certyfikaty ma Twoja fabryka?
Odp.: Posiadamy: CE, FCC,
ROHS,REACH certyfikaty produktów, nasza fabryka również przeszła audyt SGS, TUV, HQTS.P9: Jak zapłacić?
Odp.:
Płatnośćza pomocąprzelewu bankowego T/T, gotówki, West Union, PAYPAL i Alipay, 30% zaliczki płatneprzed produkcją,70% salda płatne przed wysyłką.P10: Jak długo trwa produkcja?
Odp.: Czas
próbekzazwyczaj wynosi 2 dni, czas realizacji zamówienia zależy odilości,zamówienie1000 sztuk trwa 5-7 dni.
Dla próbek i próbek produkcyjnych możemy wysłać Ci zdjęcia do zatwierdzenia, a także wysłać Ci rzeczywiste próbki do zatwierdzenia.
P11: Jak wysyłać?Dla małej ilościzazwyczaj wysyłamy ekspresowo za pośrednictwem naszego spedytora ekspresowego, możemy równieżwysyłaćza pośrednictwemwłasnego spedytora klientai własnego konta;
duża ilość może być wysłana drogą lotniczą lub morską.
P12: Jak długa jest gwarancja?
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928