|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Otwarta forma przez PVC | Logo: | Może drukować również razem z formą pcv |
|---|---|---|---|
| Typ lampy błyskowej: | PCBA + metal | Port USB: | USB 2.0 i USB 3.0 |
| Pojemność: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB | Testowanie Flasha: | Wszyscy przechodzą testy H2 |
| Flashowa marka: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE itp | Certyfikat: | CE/FCC/ROHS |
| Podkreślić: | Pendrive USB z PVC,Kreskówkowy Pendrive USB z PVC,Niestandardowe dyski flash USB |
||
Uroczy kształt postaci z kreskówki Pendrive USB z PVC, USB 2.0 i 3.0
Zaleta of Pendrive'a z kreskówki:
Bardzo uroczy kształt pendrive'a z PVC z postaciami z kreskówki Minions.
Możemy wykonać dowolne popularne postacie z kreskówek z seriali TV lub filmów w kształcie PVC.
Takie jak ta kreskówka, i dziecko gąbka, strona, itp., dowolne kształty.
Bardzo szybko rysujemy dzieła sztuki z PVC, po otrzymaniu projektu klienta w ciągu około 2 godzin możemy go wydać.
Formy PVC są otwierane wygodnie i w dobrej cenie, koszt form jest niższy niż w przypadku materiałów metalowych i plastikowych.
Możemy wykonać na zamówienie dowolne kształty zgodnie ze zdjęciami, projektami i rzeczywistymi produktami klienta.
Jeśli masz pliki PDF lub AI, jest to znacznie lepsze do wykonania projektu PVC.
Jesteśmy fabryką, bez pośredników, cena jest najlepsza, a jakość może być zagwarantowana.
Gwarancja wynosi jeden rok od dnia wysyłki, lub dłużej, jeśli możesz nas poinformować.
Przesyłanie danych wspieramy klienta bezpłatnie.
Szybkie szczegóły kreskówkowy USB:
| Numer artykułu | PV-0059 |
| Pojemność pamięci | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Kolor obudowy | Niestandardowy |
| Materiał | PVC |
| Logo | Wykonane razem z formą PVC i drukiem |
| MOQ | 10 sztuk może otworzyć formę bardzo szybko |
| Marka chipów | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, itp. |
| Nazwa układu scalonego | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, itp. |
| Test chipów | Wszystkie przeszły test H2 (chip klasy A, pełna pamięć) |
| Certyfikat | CE/FCC/ROSH |
| Prędkość zapisu | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Prędkość odczytu | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Retencja danych | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Temperatura otoczenia | -40°C - +70°C. |
| Temperatura przechowywania | -50°C - +80°C. |
| System operacyjny | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 itp. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Standardy pojemności i prędkości produktu | |||||||
| 1. Standardy pojemności i prędkości produktu: | |||||||
| Pojemność | Najwyższa | Najniższa | Format | Prędkość USB 2.0 | Prędkość USB 3.0 | ||
| Pojemność | Pojemność | Zapis | Odczyt | Zapis | Odczyt | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Uwaga | |||||||
| 1) Powyższe treści referencyjne, klient kopiuje plik zamówienia, używana przestrzeń będzie określana zgodnie z rozmiarem pliku klienta. | |||||||
| 2) Test porównania dokumentów (H2) dopuszczalny zakres strat w ciągu 50KB, wskaźnik wad nie powinien przekraczać 5%, więcej niż wadliwy. | |||||||
![]()
Opakowanie:
1.Standardowe opakowanie to worek foliowy lub małe białe pudełko, białe pudełko będzie dopasowane do rozmiaru produktu.
2.Można również wykonać na zamówienie blister + papier z drukiem CMYK.
3.Można również zgodnie z życzeniem klienta wykonać pudełko opakowaniowe, druk CMYK na wszystkich stronach pudełka.
Certyfikacja:
1.Wszystkie produkcje przeszły testy CE, FCC, RoHs i uzyskały certyfikat.
2.Produkty bateryjne przeszły również testy 38.3 i MSDS.
3.Nasza fabryka przeszła również audyt SGS, TUV, HQTS.
Proces testowania chipów flash
1. Test chipów
2. SMT
3. Odpad
4. Kontrola jakości PCBA / UDP
5. Narzędzie MP
6. Test H2
7. Format
8. Druk / Laser
9. Montaż
10. Test pojemności
11. Wyczyść / QA
12. Pakowanie
| Zwykłe kształty bez logo | |||||
| Ilość (sztuki) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 2-3 dni | 3-4 dni | 4-5 dni | 6-8 dni | 9-10 dni |
| Logo OEM na zwykłych kształtach | |||||
| Ilość (sztuki) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 3-4 dni | 4-5 dni | 5-7 dni | 8-10 dni | 10-12 dni |
| Kształty OEM z materiału PVC z otwartą formą | |||||
| Otwarcie formy modelu PVC na próbkach zajmuje 3-5 dni | |||||
| Ilość (sztuki) | mniej niż 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Czas produkcji (dni) | 7-8 dni | 8-10 dni | 10-12 dni | 14-15 dni | Do negocjacji |
Jak złożyć zamówienie:
1. Wybierz swoje style
Najpierw upewnij się co do szczegółów dotyczących produktów, takich jak model, kolor, tryb drukowania, opakowanie i ilość. Na zamówienie prosimy o przesłanie nam szczegółów (pliki logo prosimy przygotować w formacie AI).
2. Wycena produktów
Oferujemy cenę zgodnie z Twoimi szczegółami, ponieważ cena chipów flash jest niestabilna, więc każda oferowana cena jest zazwyczaj ważna tylko przez tydzień, największa ilość ceny może być negocjowana.
3. Zamówienie zakupu i potwierdzenie
Po potwierdzeniu ceny i grafiki oraz wszystkich szczegółów, prześlemy Ci fakturę do potwierdzenia, po potwierdzeniu faktury prosimy o wpłatę 30% zaliczki.
4. Produkcja próbek
Zazwyczaj próbki są robione w wysokiej rozdzielczości zdjęć do potwierdzenia, po zatwierdzeniu zdjęć próbek możemy rozpocząć masową produkcję, a podamy rzeczywisty czas wysyłki towarów masowych po zatwierdzeniu próbek.
5. Warunki płatności
Płatność może być dokonana przelewem T/T, gotówką, West Union, PAYPAL i Alipay, 30% zaliczki wpłaconej po potwierdzeniu zamówienia i 70% salda wpłaconego przed wysyłką.
6. Warunki wysyłki
W przypadku USB większość jest ekspresowa, jeśli przez naszego spedytora ekspresowego, podamy koszt frachtu w momencie oferty, opłata za fracht jest przekazywana nam razem z fakturą, można również użyć Twojego konta ekspresowego lub spedytora do wysyłki.
W dużych ilościach można wybrać transport lotniczy lub morski.
Osoba kontaktowa: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928